O MNIE

Projektowanie ogrodów to moje życie. Tworzę je wspólnie z ich właścicielami, zgodnie z ich potrzebami i gustami. Dlatego są bardzo różnorodne.

Lubię dolać do nich kropelkę artyzmu, żeby się wyróżniały, wabiły użytkowników uroczymi zakątkami, żeby miały niepowtarzalny charakter.

Tworzę ogrody od zera i modernizuję stare, nie tknięte od lat założenia. 

Buduję ogrody maleńkie, nawet 10-metrowe i ogromne, rozciągające się na kilku tysiącach m2. Zagospodarowuję balkony i tarasy. Tworzę zieloną przestrzeń wokół domów i mieszkań, tak, żeby wszystkim mieszkańcom chciało się spędzać czas w ogrodzie, ponieważ ogród bez ludzi nie żyje pełnią życia i ludzie patrzący na ogród tylko przez okna salonu nie żyją pełnią życia.

Dom w ogrodzie, mieszkanie z balkonem czy apartament z tarasem to miejsca, w którym powinniśmy czuć się komfortowo. Zielone otoczenie naszej siedziby zmienia jakość życia. Dlatego warto dołożyć starań i poświęcić czas, aby było stworzone dla nas. Będzie oazą spokoju, miejscem aktywnego wypoczynku lub naszą dumą. Ale najważniejsze jest to, żebyśmy lubili tam przebywać i czuli się dobrze. Nawet najmniejsza zielona przestrzeń powinniśmy  zagospodarować zgodnie z życzeniem i potrzebami użytkowników.